MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5591077

nr 559 1077

Byrå

1800-tal, nyrenässans, med skrivklaff, längd: 73, djup: 48, höjd: 145

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 22 december 2008
kl 17:13:33